Career



Result of Trainee Assistant

According to the advertisement published in The Himalayan Times dated on 2073/03/01 for the post of Trainee Assistant and subsequent written examination & interview held in different date, the recruitment committee of the bank has concluded to publish the result of successful and waiting list candidates as per mentioned below.

Successful Candidates are advised to report at Human Resource Department of the bank between 15th Bhadra 2073 to 20th Bhadra 2073 for their appointment process.

Successful Candidates

S.No. Exam S.No. Name
1 132 Amrit Gaire
2 232 Anil Aryal
3 258 Arjun Khanal
4 40 Ashish Khanal
5 170 Bibek Lamsal
6 7 Bikash Tripathi
7 8 Bishow Timilsina
8 248 Dinesh Adhikari
9 319 Durga Gautam
10 1 Gopal Godar
11 76 Hari Prasada Paudel
12 159 Indra Prasad Subedi
13 79 Jagreet Budhathoki
14 323 Kabita Pokhrel
15 110 Nabaraj Bhandari
16 78 Nabina Chhetri
17 134 Pabitra Adhikari
18 104 Pratikshya Tiwari
19 131 Runa Pun
20 106 Samjhana Rana
21 215 Santosh Lamsal
22 265 Surendra Thapa

 Waiting List

S.No. Exam S.No. Name
1 176 Deepa Sharma
2 91 Ganesh Bhantana
3 208 Mukti Narayan Poudel
4 227 Srijana Basnet
5 166 Ajit Gautam
6 228 Amit Baniya
7 27 Karuna Acharya
8 105 Mahima Adhikari
9 151 Pritimi Gurung
10 22 Bimal Kafle

Human Resource Department
Fewa Bikas Bank Limited


अन्तरवार्ता कार्यक्रम बारे फेवा विकास बैंक लिमिटेडको सूचना

फेवा विकास बैंक लिमिटेडको मिति २०७३/०४/१५ गते शनिबारका दिन प्रशिक्षार्थी सहायक पदका लागि लिइएको लिखित परिक्षामा उत्तीर्ण उम्मेदवारहरुको परिक्षाफल निम्म अनुसार प्रकासित गरिएको छ । साथै उक्त परिक्षामा उत्तीर्ण हुने उम्मेदवारहरुको अन्तरवार्ता कार्यक्रम तपसिल बमोजिम हुने व्यहोरा सम्वन्धित सवैको जानकारीका लागि यो सुचना प्रकासन गरिएको छ ।

क) परिक्षामा उत्तीर्ण हुने उम्मेदवारहरुको नामावली

S.No. Exam
SrNo
Name Permanent Address
1 166 Ajit Gautam Puranchaur-05,Kaski
2 228 Amit Baniya Pokhara-10,Buddhachowk
3 132 Amrit Gaire Baradhaght ,Nawalparasi
4 130 Anajna Adhikari Kalika-06,Kaski
5 232 Anil Aryal Putalibazaar-13,Syangja
6 33 Anita Acharay Upadhyaya Ratdada-05,Baglung
7 191 Anita Shah Itahari Vishnupur-03,Saptari
8 139 Apsara Basnet Pokhara-28,Armala
9 236 Arati Devi Karki Pokhara-10,Ramghat
10 258 Arjun Khanal Lekhnath-14,Kaski
11 40 Ashish Khanal Damak-02,Jhapa
12 152 Babita Aryal Putalibazar-Syangja-13
13 308 Barsha Magar Lekhnath-11,Kaski
14 264 Basanta Raj Pariyar Lekhnath-01,Kaski
15 170 Bibek Lamsal Arunodaya-05,Tanahun
16 320 Bikash Ghimire Barangdi-01,Palpa
17 7 Bikash Tripathi Pokhara-29,Hemja
18 22 Bimal Kafle Jamune 08,Tanahun
19 245 Binita Panta Ratnanagar-15,Tandi,Chitwan
20 157 Binita Paudel Pokhara-24,Ramadi
21 259 Bishal Khanal Gaidakot-12,Nawalparasi
22 303 Bishnu K.C. Pokhara-08,Nagdhunga
23 269 Bishnu Khadka Pokahra-29,Hemja
24 192 Bishnundar Bir Shrestha Changunarayan-01,Bhaktapur
25 8 Bishow Timilsina Pokhara-26,Kaski
26 115 Chanda Devi Shrestha Tahu-08,Palpa
27 216 Chandra Bahadur Karki Kanchanpur-07,Baisichawa
28 176 Deepa Sharma Shankanagar-08,Rupandehi
29 248 Dinesh Adhikari Lekhnath-11,Kaski
30 173 Dinesh Shrestha Chhorepatan,Pokhara ,Kaski
31 155 Dipesh Gaudel Mudikuwa-1,Parbat
32 319 Durga Gautam Pokhara-19,Lamachour
33 218 Durga Gurung Lekhnath-08,Kaski
34 91 Ganesh Bhantana Kalika-12,Padmapur-Chitwan
35 322 Garima Koirala Pokhara-02,Bindabasini
36 1 Gopal Godar Butwal-12,Kalikanagar
37 76 Hari Prasada Paudel Pokhara-29,Hemja
38 188 Ichchha Bhattarai Masbar-07,Pokhara
39 159 Indra Prasad Subedi Bhachok-09,Kaski
40 229 Jackie Sigdel Pokhara-17,Damside
41 79 Jagreet Budhathoki Majthana-09,Kaski
42 323 Kabita Pokhrel Pokhara-17,Birauta
43 300 Kabita Pun Tangram-03,Baglung
44 213 Kapila Jamarkattel Lekhnath-08,Shishuwa
45 27 Karuna Acharya Ratnagar-13,Chitwan
46 302 Khima Garbuja Dagnam-04,Myagdi
47 203 Kishan Kumar Ghamal Pokhara-14,Kaski
48 30 Kissa Joshi Prithivi Narayan-01,Gorkha
49 141 KrishnaKumari Hamal Darbang-02,Myagdu
50 19 Kumari Hansu Dhami Khandeswari-08,Darchula
51 196 Laxmi Aryal Putalibazaar-13,Syangja
52 121 Laxmi Khanal Sworek-06,Syangja
53 195 Madhav Giri Puranchour-01,Kaski
54 239 Madhu Koirala Pokhara-05,Parsyang
55 105 Mahima Adhikari Lekthanth-10,Kaski
56 274 Manju Nepal Pokhara-29,Hemja
57 147 Maya Pariyar Puranchaur-02,Kaski
58 307 Milan Devkota Pokhara-16,Batulichour
59 318 Mina Poudel Pokhara-07,Masbar
60 208 Mukti Narayan Poudel Putalibazaar-13,Syangja
61 110 Nabaraj Bhandari Dhampus-5,Dhada
62 78 Nabina Chhetri Rudrapur-06,Thakalichowk
63 233 Nirmal Aryal Putalibazaar-13,Syangja
64 14 Nita Parajuli Pokhara-04,Chipledhunga
65 134 Pabitra Adhikari Pokhara-05,Parsyang
66 47 Padam Kumari Ale Shuklagandaki-10,Tanahun
67 321 Pradeep Giri Pokhara-08,Srijanachowk
68 104 Pratikshya Tiwari Lekthnath -10,Kaski
69 151 Pritimi Gurung Malyangkot-04,Syangja
70 18 Priya Gurung Ghairapatan -17,Pokhara
71 217 Ranju Adhikari Lekhnath-03,Kaski
72 31 Rebati Gautam Butwal-14,Belbas,Rupandehi
73 306 Rojendra Tandukar Balambu-02,Kathmandu
74 131 Runa Pun Pokahara-03,Kaski
75 327 Sabita Acharya Bharatpokhari-03,Kaski
76 189 Sabita Gautam Puranchaur-05,Kaski
77 106 Samjhana Rana Ganeshtole-04,Pokhara
78 247 Sandhya Sigdel Pokhara-07,Masbar
79 271 Sanjani Marshani Pokhara-08,Kaski
80 215 Santosh Lamsal Gajarkot-09,Tanahun
81 202 Sharmila Gurung Bhadaure Tamagi-06,Kaski
82 277 Sheela Khadka Pokhara-29,Hemja
83 235 Sita Nepal(Aryal) Charghare-01Nuwakot
84 227 Srijana Basnet kahun-02,Kaski
85 214 Srijana Lamsal Gajarkot-09,Tanahun
86 46 Suk Maya Ale Shuklagandaki-10,Tanahun
87 153 Sumuna Rana Kichanas-08,Syangja
88 15 Sunita Timilsina Zero km,Pokhara-05
89 265 Surendra Thapa Lekhnath-10,Kaski
90 66 Tirtha Kumar Shrestha Nirmalbasti -07,Parsa
91 253 Upadesh Nidhi Paudel Katuwachaupari-01,Parbat

ख) अन्तरवार्ता कार्यक्रम
१. भाद्र ४, शनिवार , समय : विहान ७ बजे देखि
सि.नं. १ देखि ५० सम्मका उम्मेदवारहरु
२. भाद्र ५, आइतवार , समय : अपरान्ह २ बजे देखि
सि.नं. ५१ देखि ७० सम्मका उम्मेदवारहरु
३. भाद्र ६, सोमवार, समय : अपरान्ह २ बजे देखि
सि.नं. ७१ देखि ९१ सम्मका उम्मेदवारहरु

पदपुर्ति समिति, फेवा विकास बैंक लिमिटेड

 

लिखित परिक्षा बारे फेवा विकास बैंक लिमिटेडको सूचना
(मिति २०७३।०४।०९ गतेको अन्नपूर्ण पोष्ट दैनिकमा प्रकाशित)
फेवा विकास बैंक लिमिटेडको मिति २०७३ आषाढ १ गतेका दिन हिमालयन टाइम्स दैनिकमा प्रकासित विज्ञापन अनुसार प्रशिक्षार्थी सहायक (Trainee Assistant) पदमा रित पुर्वक आवेदन गर्नु हुने सम्पूर्ण आवेदकहरुको लिखित परिक्षाको कार्यक्रम तपसिल अनुसारको मिति,स्थान र समयमा हुने भएकोले आफ्नो परिचयपत्र (नागरिकता, सवारी चालक अनुमति पत्र वा मतदाता परिचयपत्र) का साथ उपस्थित हुनका लागि सम्वन्धित सबैको जानकारीका लागी यो सूचना प्रकासित गरिएको छ ।
तपसिल
परिक्षा हुने मिति : २०७३ श्रावण १५ गते, शनिवार
परिक्षा हुने स्थान : श्री नवीन उच्च मा.वि., गैरापाटन, पोखरा, कास्की ।
परिक्षा हुने समय : विहान ८:०० बजे
Click here to view the list of applicants
(थप जानकारीका लागि यस बैंकको मानव संसाधन विभागमा सम्पर्क राख्नु हुन अनुरोध गरिन्छ ।)
_______________________________________________________________________

Vacancy Announcement notice published in The Himalayan Times Daily on 15 june 2016.

wanted2